Skip to main content

عایق رطوبتی پشت بام نانو (خرید بهترین عایق رنگی پشت بام)

هنگامی که به فکر ساخت یک خانه یا ساختمان می‌افتید بی‌تردید مقاومت و پایداری در برابر تغییرات محیطی، نظیر باران و رطوبت، در اولویت است. نانوتکنولوژی، به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز دنیا است.

عایق رطوبتی پشت بام با فناوری نانو که توسط شرکت نانو آکسون تولید می‌شود، نه تنها ساختمان شما را در برابر آسیب‌های رطوبتی محافظت می‌کند، بلکه با افزایش عمر مفید ساختمان، هزینه‌های تعمیر و نگهداری را نیز کاهش می‌دهد.

نانوتکنولوژی، به مرور زمان، به یکی از مهم‌ترین فناوری‌ها در زمینه محصولات ساختمانی تبدیل شده است. استفاده از محصولات نانوتکنولوژی در صنعت ساختمان، می‌تواند به افزایش عمر مفید ساختمان‌ها، کاهش هزینه‌های نگهداری ساختمان کمک می‌کند.

یکی از مهم‌ترین محصولات این فناوری، عایق‌های رطوبتی پشت بام نانو است که با ویژگی‌های منحصر به فرد خود، تحول جدیدی در صنعت عایق‌کاری به وجود آورده است.

معرفی محصولات عایق رطوبتی پشت بام نانو

شرکت نانوآکسون یکی از شرکت‌های پیشتاز در زمینه محصولات نانو ساختمانی می‌باشد. از جمله محصولات عایق رطوبتی که در سبد محصولات نانو آکسون به منظور عایق رطوبتی پشت بام قابل ارائه ومعرفی است می توان به دو محصول WM-NAX وWP-NAX پرداخت :

NAX-WP

عایق nax-wm

این محصول دارای سه جز می باشد:

 • جز A : پودر دارای فیبر در دسته بندی 10 کیلو گرمی
 • جز B : مایع بسته بندی 2 کیلو گرمی
 • جز C : پرایمر بسته بندی 0.5 کیلو گرمی

مراحل اجرا :

ابتدا به نیم کیلو گرم جز C پرایمر دو کیلو گرم آب اضافه کرده و با سرعت پایین مخلوط نمایید تا 5/2کیلو گرم پرایمر آماده شود.

سپس به جز B دو کیلو گرمی 7 کیلوگرم آب اضافه کرده تا 9 کیلو گرم مایع بدست بیاید.

۹کیلو گرم مایع بدست آمده از جز B را با ۱۰ کیلو گرم جزA به آرامی مخلوط کرده تا لایه نهایی غشای آب بند بدست آید.

NAX-WP

عایق nax-wp

پس از تمیز کردن سطح در صورت نیاز به افزایش عملکرد آب بندی و چسبندگی و اتصال مطلوب می‌توان از جز B محصول شرکت آکسون به عنوان پرایمر در ابتدا با ضخامت 7.0میلیمتر اجرا کرده و سپس یک لایه مقاوم از این محصول را با ضخامت 1/0 میلیمتر اجرا نمایید.

این محصول آماده شده دارای طول عمر تقریبا ۳۰ دقیقه در دمای ۲۳ درجه سانتی گراد و رطوبت نسبی ۵۰٪ است.

*ضریب پوشش این محصول برای پوشش سطحی به مساحت یک متر مربع به ازای ضخامت ۱۰۰ میکرون مقداری معادل ۱۲۰ گرم پودر خشک می باشد.

*این محصول قابلیت این را دارد که بر روی ان از رنگ اکریلیک استفاده شود.

نکات مهم در انتخاب عایق رطوبتی پشت بام مناسب

عایق رطوبتی پشت بام یکی از مهم ترین عناصر سازه ساختمان است که به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان استفاده می شود. در زیر برخی از مطالب مربوط به عایق رطوبتی پشت بام اشاره شده است:
 1. نوع عایق:

  عایق رطوبتی پشت بام معمولا از جنس پلی اتیلن ، فوم پلی یورتان ، پلی استایرن و یا فایبر گلاس تولید می‌شوند.
 2. نصب عایق:

  عایق رطوبتی باید به صورت کامل و با دقت بر روی سطح پشت بام نصب شود. همچنین باید مطمئن شد که هیچ گونه شکاف یا درزی در عایق وجود ندارد. رنگ عایق رطوبتی پشت بام به واسطه پوشانندگی فوق العاده‌ای که دارد می‌تواند به خوبی بر روی سطح پخش شود.
 3. انتخاب عایق مناسب:

  برای انتخاب عایق رطوبتی مناسب، باید به مواد ساختمانی ساختمان و شرایط آب و هوایی منطقه توجه شود. عایق‌ رطوبتی پشت بام نانو در هر شرایطی و در هر آب و هوایی قابلیت اجرا و ماندگاری بالایی دارد.
 4. افزایش عمر عایق:

  برای افزایش عمر عایق رطوبتی ، باید از نصب آن در مراحل اولیه ساختمان شروع کرده ودر طول عمر ساختمان ، تعمیرات و نگه داری مناسب را انجام داد.
 5. نحوه کاربرد عایق:

  عایق رطوبتی باید به صورت مستقیم بر روی سطح پشت بام نصب شود و باید با روشی که با مواد ساختمانی به کاربرده شده مطابقت داشته باشد اعمال شود