Skip to main content

نوآوری


انرژی و انگیزه در زندگی

هر نوآوری از یک ایده ناشی میگردد. هدف ما در نانو آکسون توسعه محصولات و راهکارهای بهینه و نوآورانه در زمینه پوشش های ساختمانی در حوزه داخلی و بین الملل است. ما همواره به دنبال جذب ایده های جسورانه و پیشرو در نانو آکسون هستیم تا بتوانیم به صورت پایدار بهترین خدمات و راهکارها را به مشتریان خود در سطح داخلی و بین المللی ارائه دهیم. ما با یک دهه تلاش بی وقفه به جایگاهی رسیده ایم که می توانیم همراستا با بزرگترین شرکت های معتبر جهانی در راستای مقاوم سازی سازه ها در برابر حریق به طور بهینه به مشتریان خود خدمت رسانی نماییم.

توسعه نوآورانه

توسعه نوآورانه

ما معماران آینده هستیم

توسعه و بهبود داشته های امروز در مقایسه با انتظارهایی که در آینده ایجاد خواهد شد، این نکته را قوت می بخشد که رمز موفقیت در عملکرد امروز ما نهادینه شده است. به همین دلیل تحقیق و توسعه، سنگ بنای رقابت مجموعه نانو آکسون به حساب می آیند. ما در هسته تحقیق و توسعه نانو آکسون از توانایی محققین نخبه و مستعدی بهره میبریم که مشتاق به تولید محصولات و توسعه راهکارهای پیشرفته، مطابق با الگوهای روز دنیا هستند. با این رویکرد، ما همواره از نظر فنی و اقتصادی در مقیاس فناوری و نوآوری همگام با نبض بازار جهانی در حرکت خواهیم بود. معیار اندازه گیری کیفیت محصولات و خدمات ما، رضایت مشتریان از راهکارها و محصولات ارائه شده توسط نانو آکسون است.

روحیه پیشگام

روحیه پیشگام

ذهن خلاق و واقع بین

ما مشتاق ایفای نقش در فناوری های آینده هستیم. بیش از 10 سال تجربه در زمینه تحقیق و تولید پوشش های ضد حریق، ما بدنبال مرجعیت بازار پوشش های ضد حریق در کشور و منطقه هستیم. با وجود رقبای توانمند در بازارهای منطقه، مرجعیت در ایمن سازی سازه ها و زیرساخت های فلزی یک امر ساده ای نیست. اما باور داریم با انگیزه و نوآوری و خلاقیت، میتوانیم در این صنعت پیشگام بوده و علاوه بر تأمین بازار داخلی، بازارهای منطقه را نیز تأمین نماییم.

فرهنگ نوآوری

فرهنگ نوآوری

روحیه تیمی و تنوع، چاشنی شیرین پیشرفت

ظرفیت ما برای نوآوری رمز موفقیت ماست. به ویژه در عصر حاضر که رقابت امری سخت و انتظارات مشتریان بسیار حائز اهمیت است. تنوع روحیه و دیدگاه در تیم های ما، تفاوت هایی در نحوه بهره وری ایجاد مینماید. ما تعامل، روحیه تیمی و خلاقیت را از طریق یک محیط کاری الهام بخش و پیشرفته در تیم ایجاد میکنیم که از دیوارهای محدود دفتر و مرزهای ملی فراتر می رود. این یک زمین بازی است که در آن ایده های جدید، روش های تفکر و چشم اندازهای مربوط به تأمین امنیت آینده هر روز از نو ساخته می شود.

نوآوری در مدلهای تجاری

نوآوری در مدلهای تجاری

ما محافظ ماشین صنعت هستیم.

تیم ما همانند چرخه بازار سریع و پویا است. ما مدام در حال رصد بازار و شناسایی بازارهای بالقوه و چالش های موجود در زمینه حریق هستیم تا بتوانیم بر اساس استانداردهای جهانی، راهکاری نوین را عرضه نماییم. ما به هر گونه مدلهای تجاری که در چهارچوب سیاست های داخلی ما باشد پاسخ نیاز مشتری را خواهیم داد. ما تلاش کردیم پاسخگوی پیشرفت های بازار و نیازهای مشتری باشیم. این به ما امکان میدهد تا بازارها و نیازهای جدید را به سرعت شناسایی کرده و از ظرفیت نیروهای توانمند در همان راستا استفاده نماییم.

 کار جدید

کار جدید

بستری برای شیفتگان خلاقیت

بررسی ایده های نو و بکر همیشه جزو اهداف اصلی نانو آکسون بوده است، ما همواره به دنبال تیم های جوان و خلاق با ایده هایی نو و ساختارشکن بوده ایم تا به کمک این ایده ها بتوانیم از نگاه سنتی و قدیمی در این صنعت فاصله گرفته و خود را روی خط خلاقیت و نوآوری و پیشرفت روزافزون نگه داریم. این مجموعه بستر مناسبی را برای تیم های نوآور و آینده ساز با در نظر گرفتن انگیزه ها و اشتیاق ها و رهنمودهای لازم فراهم آورده است تا آن ها بتوانند ایده های بدیع و پر ریسک خود را در بستر خطر پذیر نانوآکسون به واقعیت تبدیل کرده و در پیشرفت این صنعت نوپا در کشور عزیزمان ایران نقشی پررنگ ایفاد نمایند.